Hry na PC | GTA | GTA 5 | Mafia | Gears of War | Battlefield 2 | Warcraft 3 | Stronghold | Vietcong

Mafia 2


Mafia 2 - Preview

Preview

Autor: Michael Chrobok | 05.07.2009

                                                      

Mafie je velmi úspěšná hra a tak se logicky očekávalo její pokračování, na které se snad každý těšil jak na vánoce. A nyní je konečně tady.

Takže co vlastně víme ?

Hra se bude odehrávat v období 50. let minulého století ve městě Empire Bay, které zaujímá rozlohu 10 kilometrů čtverečních, což je 2x více než v Lost Heaven. Hlavním tahákem má být opět příběh ve kterém figuruje nikoli Tommy z jedničky (zemřel, stejně jako většina, takže se ve 2ce pravděpodobně neobjeví nikdo z jedničky) ale Vito Scaletta a jeho kamarád Joe. Jedním ze zajímavých prvků má být třeba takové interaktivní rádio, tj. Vy něco provedete a během chvíle Váš čin probírá rádio od rána do večera. Civilisté by také měli být schopni interakce s okolím a měli by dokonce mít vlastní inventář.

 

                                                          

 

2K Czech (bývalý Illusion Softworks) opět vyvinul pro Mafii 2 vlastní engine stejně jako tomu bylo u jedničky, který zvládne uvést do chodu až 70 postav v plné kvalitě. Třeba u řidičů by měl fungovat měřič agresivity, takže pokud bude nějaký řidič někde moc dlouho čekat, tak mu prostě rupnou nervy a on to projede třebas i na červenou. Auta by také měla být něco více než v jedničce, přičemž auta budeme moci krást a potom je na vrakovišti prodávat, budeme je moci tuningovat a nebo sledovat poruchy, které s auty budou zažívat ostatní obyvatelé města.

                                           

 

Přístupných má být přes 100 lokací, samozřejmě také restaurace, obchody z oblečením či zbraněmi. Ve hře má být zhruba 50 druhů vozidel, přičemž zhruba 20 z nich má být určena pro zvláštní příležitosti. Co potěší je to, že při zabití nebo zranění nějakého gangstera neuvidíme jednu a tutéž animaci. Autoři mají připraveno přes 50 animací pro zranění a dalších 50 pro smrt. HW nároky mají být přijatelné, herní doba se bude pohybovat okolo 15-20 hodin, multiplayeru se opět nedočkáme a taky by mělo vyjít demo. Co mě potěšilo je to, že v Mafii 2 by mělo být okolo 100 druhů zbraní (Tommy gun a Colt 1911 by podle screenu neměly chybět), alkohol by měl být poživatelný(rozhodně ve větší míře než v jedničce) a značky budou fiktivní, stejně jako značky aut. Co se týče ceny, 2K Czech tlačí na vydavatele, aby hra stála pod 1000 Kč. Jestli se jim to povede se dozvíme na jaře 2010.

Tak to by bylo z Mafie 2 asi to nejpodstatnější a uvidíme co nám přinese demo …

 

 

Platformy: PC, Xbox360, PlayStation 3
Vydavatel: 2K Games
Výrobce: 2K Czech

Distributor: Cenega Czech

Dabing a titulky: Anglický, Český(nepotvrzeno)

Cena: 1099Kč (nepotvrzeno)

Vydání: jaro 2010

Screeny na závěr:

 

  

 

 


Hledáte originální dárek? Navštivte darmax.cz!


Copyright © 2008 - 2010 hrynapc.net