Hry na PC | GTA | GTA 5 | Mafia | Gears of War | Battlefield 2 | Warcraft 3 | Stronghold | Vietcong

Mafia 2


Mafia 2 - Informace

Informace

Autor: Martin Šebela | 04.08.2008

Mafia II se odehrává na přelomu 40. a 50. let (1940 - 1950). Hlavním hrdinou je průšvihář Vito, kterého můžete vidět na obrázku, který je nalevo. Vitova rodina nabyla žádná bohatá, přestěhovala se (emigrovala) do USA ze Sicílie. Vito chodil do školy kde se dal do partičky mladých grázlů (zlodějíčků). Později se skamarádí s Joem. Joe je jeho nejlepší přítel. Dále naplánují akci proti ochráncům zákona, která jim však nevyjde. Joe uteče, Vita ale chytí policisté. Ten má následně na vybranou, buď jít do války (do Evropy proti Hitlerovi) a nebo si pár let odsedět ve vězení. Vito si vybere tu první možnost, tedy jít do války. Tu přežije a vrátí se po pár letech domů. Na vlakové nádraží přijíždí vlakem, kde by podle Vita, na něj nikdo neměl čekat. Na Vita ale přece jenom někdo čeká - Joe. Nasednou do auta a Joe šlápne na plyn ve svém vynikajícím sporťáku a jedou do restaurace (viz první uveřejněný trailer trailer).

Obrázek č.2 - Město

Město je je 2x rozsáhlejší jak v Mafii I, bude nést jméno Empire Bay. Najdeme v něm až 20 čtvrtí. Město můžete vidět na obrázku č.2. Městu budou "vládnout" tři mafiánské rodiny (vládnou je v uvozovkách, protože městu přece nevládne jen mafie). Ve městě se bude automaticky měnit den a noc. Ve městě bude zpřístupněno více jak 100 budov! 

Peníze jsou tentokrát důležitější než v Mafii 1! Za peníze si budete moci kupovat nové oblečení a například jídlo (menu z jedné restaurace můžete zobrazit kliknutím sem), které vám doplní odolnost (podobný styl hry GTA). Také si budete moci na benzínce umýt své autíčko, aby se zase po těch krvavých přestřelkách nebo honičkách hezky blýskalo. Auto opět nebudou mít své pravé názvy. Na Mafii II se pracovalo a pořád ještě pracuje 5 let. Na hře pracuje už odkoupené Američany Illusion Softworks, nově tedy 2K Czech. Mafia II bude bez nějakého načítání (loadingu). Vše se bude ukládat napřed do vaší operační paměti (RAM) počítače - tím je jasné, že Mafie II bude mít hardwarové nároky velmi drsné. Mafia II vyšla na konci léta 2010 a prodejní cena novinky se pohybovala od 900 do 1300 Kč.


Platformy: PC, Xbox360, PlayStation 3
Vydavatel: 2K Games
Výrobce: 2K Czech
Distributor: Cenega Czech
Dabing a titulky: Český, Anglický
Cena: 899 Kč až 1299 Kč s DPH (verze pro PC)
Vydáno: srpen 2010
Oficiální web: mafia2game.com


Hledáte originální dárek? Navštivte darmax.cz!


Copyright © 2008 - 2010 hrynapc.net