Hry na PC | GTA | GTA 5 | Mafia | Gears of War | Battlefield 2 | Warcraft 3 | Stronghold | Vietcong

Mafia 2


Mafia 2 - Návod

Návod

Autor: Hitman | 15.09.2010

Kapitola 1 - Domovina

Sicílie, červen 1943

 

Začněte střelbou na některého z vojáků před vámi, postřílejte všechny nepřátele venku a jděte směrem k velkým dveřím, pozor, za nimi je těžký kulomet. Na levé straně u dveří je zničené okno, kterým se dostanete dovnitř. Jděte dál budovou a kryjte se pomocí levého CTRL. U kulometu stiskněte 1 a hoďte granát dovnitř. Po výbuchu pokračujte ke zbrojinici a vezměte si munici a některý ze samopalů, budete je potřebovat. Prostřílejte se budovou a pokračujte za ostatními. Projděte přes balkon, postřílejte pěchotu u kolony a pokračujte dovnitř. Najděte těžký kulomet na jednom z balkonů a střílejte na nepřátele, nesmí vás zabít.

1. mise  1. mise

 

Kapitola 2 - Domov, Sladký domov

Empire Bay, 8. února 1945

 

Po krátké animaci vás čeká jízda autem, můžete se rozhlížet pomocí myši a měnit pohledy stisknutím kolečka na myši. Po sklence whisky a jízdě taxíkem jděte pěšky pomocí radaru v pravo dole k domu své matky. Vyjděte nahoru do druhého patra a po krátké animaci si běžte lehnout stisknutím E na postel ve svém pokoji. Ráno se převlékněte (stisknutím E na skříň) - vybírat si zatím nemůžete, máte jen koženou bundu. Po animaci se vydejte k Joeovi. Dole vás čeká krátký boj. Levé tlačítko myši - lehký úder, pravé - tvrdý úder a mezerníkem uhýbáte, nic složitého. Až protivníka porazíte, vydejte se podle radaru k Joevoi, je to jen několik metrů, běžte pěšky. Joe bydlí ve 3 patře. Po animaci jděte ke garáži, kde má Joe auto a jeďte k Gussepemu, místo je označené červeně na radaru. U Gussepeho si vezměte papíry a kupte páčidlo. Na cvičebním zámku si vyzkoušejte koupená páčidla. Vyjděte ven a použijte páčidla na bílý Jefferson (držením F). Zbavte se policajtů a najděte nejbližší autodílnu. V autodílně si změňte značku, nebo barvu auta, policie vás už nebude hledat. Jeďte do Riverside na šrotiště Mika Bruskiho. Po animaci si yzkoušejte si střelbu na automobil. Až auto rozstřílíte, jeďte s Joem doHunters Point, kde na vás čeká první úkol. Přelezte plot a zabijte chlapa co sedí u dveří. Až přijdete k autu, půjdou po vás další. Postřílejte je, ukradněte auto a jeďte na Mikyho šrotiště. Půjdou po vás i v autech, takže musíte jet trochu rychleji. Až odvezete auto, jeďte s Joem domů. V Joeho bytě si můžete vzít něco z ledničky a potom jsi běžte lehnout na postel v kuchyni.

 

Kapitola 3 - Nepřítel státu

Joeův byt, 10. února 1945

 

Nejdříve zvedněte telefon a po krátkém rozhovru se oblečte (skříň je naproti telefonu). Vyjděte ven a z garáže si vezměte svoje auto (nebo si opatřete jiné..). Jeďte podle radaru do přístavu k Papalardovi. Vyjděte nahoru po schodech a po animaci běžte za Stevem. Začněte nosit bedny do náklaďáku a když budete mít dost, běžte k východu. Po animaci jděte nahoru za Stevem, následuje další animace. Po animaci běžte zpět do haly a vyberte od dělníků peníze. Dělník u schodů vám nebude chtít zaplatit, musíte použít levé tlačítko myši a dát mu malou lekci...Až vyberete peníze od všech dělníků, zobrazí se animace. Dostáváte se do boje s přístavním dělníkem, který nechce zaplatit. musíte ho porazit. Až práci dokončíte, běžte nahoru za Derekem. Po animaci vyjděte ven a jeďte do Freddyho baru v Italské čtvrti. Dostanete svou první "prácičku". Podle radaru se dostanete k domu Marie Agnello. Zastavte před domem a jděte dovnitř. Zaklepejte na dveře a po schlédnutí animace se vydejte k nemocnici. Vysaďte Marii u nemocnice a pokračujte naproti přes ulici k cenovému úřadu. Na konci ulice pomocí mezerníku přeskočte plot a běžte k malému otevřenému oknu. Vejděte na hlavní chodbu a po malých schodech vyjděte do 2. patra. Napravo od schodů je kancelář ředitele, dejte si pozor na stráže. Klíč leží na stole v kanceláři. Pokračujte doleva od schodů a přijdete k hlavním schodům. Běžte znovu doleva, až uvidíte ceduli STAIRS, sejf je za dveřmi hned za cedulí. Zámek u dveří vypáčíte tak jako u auta. Po otevření sejfu se spustí alarm, zabijte 3 strážce a počkejte než dorazí policie, všechny musíte postřílet. Ven běžte stejnou cestou jakou jste přišli a jeďte zpátky do baru, pokud nemáte rychlé auto, nějaké si najděte, budete to potřebovat. Lístky totiž platí jen do půlnoci a tak je musíte rychlé rozvést na několik benzínových stanic. Stačí jen zastavit u benzínky a prodat lístky, nemusíte vystupovat.


Hledáte originální dárek? Navštivte darmax.cz!


Copyright © 2008 - 2010 hrynapc.net