Hry na PC | GTA | GTA 5 | Mafia | Gears of War | Battlefield 2 | Warcraft 3 | Stronghold | Vietcong

Mafia 2


Mafia 2 - Hlavní postavy

Hlavní postavy

Autor: Hitman | 14.07.2008

Rodina

Vito Scaleta

 

 

Hlavní postava Mafie II, za kterou budete hrát po celou dobu hry. Jeho nejlepší přítel je Joe, kterého zná již od dětství. Jednou společně vykradli klenotnictví, Vita však policie chytila a on místo vězení zvolil boje v druhé světové válce. Z války se bez větších zranění dostal a při příjezdu na nádraží na něj čeká Joe a společně se vydávají mafiánským životem - začíná Mafia 2.

 

 

 

Joe Barbaro

 

 

Vitův kolega a přítel z dětství. Rád nosí havajskou košili a křížek na krku, pravděpodobně je křesťan. Nepochybně se občas rád zasměje, jak jsme mohli vidět v prvním traileru. Ze screenů a z traileru jsme mohli zjistit, že se nebojí nikoho zabít, nebo z něj třeba ručně vymlátit třeba výpalné.

 

 

 

 

Henry Tomassino

HenryHenry na začátku hry pracuje pro Clementeho společně s Vitem a Joem. Je v rodině dlouhou dobu a tak je váženým členem. Po zabití Clementeho a několika dalších členů se dostavává do rodiny Falcone, také společně s Vitem a Joem.

 

 

 

 

 

 

 

Rodina Clemente

Alberto Clemente

 

Alberto Clemente je don rodiny Clemente. Vlastní továrnu na zpracování masa a ostatní rodiny považují tu Clementeho za druhořadou, především kvůli Cmenteho chování, které je někdy až příliš nečestné. Rodina Clemente byla založena v roce 1929.

 

 

 

 

 

Luca Gurino

 

Pravá ruka šéfa rodiny Clemente. Z traileru víme, že miluje steaky a nesnáší vegetariány. Bude určitě mladší než Saliery z Mafie I. Jeho hlavními kumpány jsou Vito, Joe a Henry.

 

 

 

 

 

 

 

Rodina Falcone

Eddie Scarpa

 

 

Eddie pracuje pro rodinu Falcone. Vypadá jako kliďas, nebo jako mladší frank. Podle traileru to vypadá, že má rád alkohol.

 

 

 

 

 

 


Rodina Vinci

 

Frank Vinci

Mafia 2 - frank

Don rodiny Vinci. Šéfem rodniny je už několik desítek let a jeho nejlepším přítelem a consigliere je Leo Galante. Je zastáncem mafiánských tradic a velkým odpůrcem drog.

 

 

 

 

 

Leo Galante

Mafia 2 - Leo Galante

 

Spoluzakladatel rodiny Vinci a consigliere Franka Vinciho. Stará se o strategii a myšlení rodiny. Má rád box a dostihy. Dvacet let vedl velkou sázskařskou organizaci a vroce 1943 byl za falšování výsledků zatčen a odsouzen na 5 let vězení.

 

 

 

 

 

 

Ostatní

Harry

Mafia 2 - Harry

 

 

Harry je překupník zbraní, podobně jako Žlutej Pít v Mafii.

 

 

 

 

 

 

Brian

Mafia 2 - brian

 

 

Zatím žádné informace.

 

 

 

Mike Bursky

Automechanik pro kterého budete ze začátku hry pracovat (krást auta).

 

 


Hledáte originální dárek? Navštivte darmax.cz!


Copyright © 2008 - 2010 hrynapc.net